Lucilux ballast en verstelbare reflector deal:
Deze combodeal omvat een kwalitatieve Lucilux ballast voor 600W HPS lampen en een verstelbare reflector tegen een voordelige pakketprijs.
Met de Lucilux digitale ballast kunt u 600W lampen rechtstreeks aansluiten op het stroomnet (230V). De meegeleverde reflector maakt het dan weer mogelijk om een veel groter oppervlak te beschijnen. Op deze manier kunt u de lampen ook dichter tegen de planten hangen, waardoor een kleinere kweekkast volstaat.
De reflector is volledig verstelbaar, heeft een breedte van 55cm en een hoogte van 60cm. Gezien hij vervaardigd is uit zowel glas als gecoat aluminium heeft hij een reflectiegraad van maar liefst 97%. Op deze manier gaat er dus nauwelijks licht (en energie) verloren. In deze reflector passen alle lampen met een E40 fitting.
Verder bieden we ook tal van combodeals voor ventilatiepakketten aan. Neem hier zeker een kijkje naar. Naast verlichting is ventilatie ook een van de belangrijkste elementen voor een productief kweekproces.
Type ballast: | Digitaal |
Input: | 2,9A |
Output: | 300V |
Breedte: | 550 MM |
Hoogte: | 600 MM |
Materiaal: | Glas / Gecoat aluminium (Miro 9) |
Reflectie: | 97% |
Fitting: | E40 |